Vi är riktigt stolta över att vår ekologiska cubebepeppar är med på bild i Anna och Fanny Bergenström senaste bok Det goda enkla.
Vi är riktigt stolta över att vår ekologiska cubebepeppar är med på bild i Anna och Fanny Bergenström senaste bok Det goda enkla.
Ingrid Münch AlltGott münchmedia vd och grundare Ingrid har 10 års erfarenhet av import och försäljning av smaksättare. münchmedia är föregångare när det handlar om att förse konsumenter med kvalitetskryddor – och att informera om hur man känner igen kvalitet. Ingrid drivs av nyfikenhet och passion för att hitta produkter hon till hundra procent kan stå bakom. Vårt företag är föregångare när det handlar om att informera konsumenter om vikten av att fokusera på kvalitet, att särskilja bulkvaror från noggrant kontrollerade och dokumenterade kvalitetsprodukter samt hur viktigt det är att ta ett socialt ansvar med rättvis handel. Ingrid håller pepparprovningat för företag och privatpersoner – online eller fysiska provningar. Syftet är att inspirera och sprida kunskap om mångfalden av smaker, dofter och aromer när de gäller peppar – där många tror att ”allt är svart eller vitt”. Ingrid drivs av nyfikenhet och passion för att hitta produkter hon till hundra procent kan stå bakom. Läs mer på Du når Ingrid på info@munchmedia.se +46 0709 385553